Újabb ínycsiklandozó videó a 2008-as E3-ról, melyben a Red Faction: Guerilla fejlesztő prezentálják, hogy mennyire rombolható lesz a környezet, és míly nagyszerűen muzsikál a játék fizikai motorja. Elképesztően jól néz ki, hogy tényleg minden szétrombolható, főként, hogy az épületek statikája is valószerű, a tartópillérek kiiktatásával bármit le lehet dönteni.

Red Faction: Guerilla - E3 2008 pusztítás trailer
Kategória
Méret
Feltöltés dátuma
Letöltések száma
Legfrissebb hírek

A japán horrorfilm, aminek nyomasztó pincés jelenetétől a frász jött ránk
Ha j-horrorról van szó, akkor nem lehet elmenni az olyan klasszikusok mellett, mint a Ringu vagy a Ju-On: The Grudge – de akad itt más is!
Ha nem égeted el a Cronos: The New Dawn ellenfeleit, nagyon pórul járhatsz!
A sci-fi horrorjátéknak lesz egy ijesztő mechanikája, amely lehetővé teszi, hogy a leölt ellenségek összeolvadjanak az élőkkel.
Az első reakciók alapján több van az Until Dawn-filmben, mint gondolnánk!
Az Until Dawn filmadaptációja hamarosan befut a mozikba – akik már látták, egészen odáig vannak érte.
Nem spórolt semmin, az eredeti Jurassic Park regényben mégis meghalt
32 év után fény derült a titokra: ezért kapott kegyelmet a Jurassic Park egyik főszereplője.
Elég elvont lesz a Spec Ops: The Line rendezőjének új horrorjátéka
A Spec Ops: The Line rendezője, Cory Davis, és a Nine Inch Nails gitárosa összeálltak, hogy létrehozzanak valami groteszket.
Úgy néz ki, az Anora Oscar-díjas sztárja nem kér a Star Warsból
Mikey Madison inkább lepasszolta a szerepet az egyik sorra következő nagy Star Wars-filmben.
Égből pottyant mesék? Téged is elvarázsol ez az ingyenes kalandjáték!
A cseh Amanita Design egyik legkülönlegesebb játékát adja ma ingyen az Epic.