Most dobtam fel a gépre a Mass Effect 2-őt,amit 1x játszottam végig még a megjelenés évében.Nagyon nem értettem a játék lezárását.Most majd talán megértem,mivel magyar felíratos eredeti játék!
Ami bennem felvetődött,az az hogy ha az első rész még konzolexkluzív volt egy darabig,és mivel fedezékharcos a játék,hogy-hogy nem kapott kontrolertámogatást PC-n?!
Mert tökéletes billentyűzettel is, és felesleges volt annó. Ez nem szimulátor.
Most dobtam fel a gépre a Mass Effect 2-őt,amit 1x játszottam végig még a megjelenés évében.Nagyon nem értettem a játék lezárását.Most majd talán megértem,mivel magyar felíratos eredeti játék!
Ami bennem felvetődött,az az hogy ha az első rész még konzolexkluzív volt egy darabig,és mivel fedezékharcos a játék,hogy-hogy nem kapott kontrolertámogatást PC-n?!
12 éve ezen a napon jelent meg a Skyrim.Emlékszem a trailerre: realese date 11. 11. 11
Ingyen megkaptam a Special Editiont mert annó megvettem a Legendery-t ! :).
Halika üdv újra itt. Mesébe van még asszem, azért jó hogy gondol valaki még erre. Nem volt olyan rossz az első része, hogy ne folytassák. Csak rosszkor jön, mert bedobják a nagyok közé.
Ha van még egy ilyen vén hülye mint én (43 éves),akkor googlebe bepötyögni:retro games,és több 100 dobozos játék közül válogathatsz,viszonylag olcsón!
Én a GT Legendset választottam,mert azt régen kihagytam! :)
Halika üdv újra itt. Mesébe van még asszem, azért jó hogy gondol valaki még erre. Nem volt olyan rossz az első része, hogy ne folytassák. Csak rosszkor jön, mert bedobják a nagyok közé.
Nemtom jó helyre irok-e, de ezt adta be a játék alatt. Na szóval tud valaki valamit h ez a TINTIN mi a frásznak kiakad ha épp rajtam lenne a sor, azaz irányitás része jönne.
Bármelyik akár a story a challenge vagy mittomén mindegyiknél a felvezető vidiig birja aztán kilép egy olyan üzivel h a játék hibát észlelt és leállt.:s
Pedig nem akad se a vidi se semmi mint szappan a jégen siklik
Jön az új része november 7-én. Gépigényt nem dobtak ki hozzá.
Nézegettem az új Unreal Engine videókat,és az merűlt fel bennem,hogy csak az extra nagy felbontású TV-k miatt kell új konzol?!Én nem látok akkora fejlődést részletességben,már amit a You Tube videók alapján le lehet szűrni...
Sziasztok!Van még egy olyan hülye mint én,aki leragadt az előző generációs játékoknál? 1: beérem azzal a látványvilággal. ": Nem állt módomban elég erős gépet venni. . 3 : Bepótolhatok mindent olcsón,amit kihagytam!
Ezt nem tudtam kihagyni! Muszáj volt megcsinálnom ezt a videót, mert a készítőknek is „muszáj” volt ezt a „játékot” kiadni! Ők se vették komolyan, hát akkor nekem miért is kéne!
Ha érdekel esetleg valakit egy kis magyar játéktörténelem, egy igen f@szányos kiadása
Tell me would you kill to save a life? Tell me would you kill to prove you're right? Crash, crash, burn, let it all burn. This hurricane's chasing us all underground.
Szeretnék létrehozni egy Battlefield 1 közösséget Discordon.
Persze nem kötelező csak Battlefield 1 el játszni
A szerver kész van már csak a játékosok kellenek, ha van kedved csatlakozni akkor ennek a segítségével megteheted : https://discord.gg/4Vjn4Ja
Már össze gyűltünk páran, és a többiek csak rád várnak.
Mindenkit sok szerettel várunk és jó játékot
A villy nilly knite-ben nem lehet meghalni?,csináltam egy összeugratást mindenkivel és simán ki kellett volna nyírjanak de nem, ez valami bug?, mert így egy nagy baromság az egész. A bétatesztben nem írtátok hogy nem lehet meghalni.
Így kihívás a játékban egyenlő a nullával. Végig lehet darálni az egész bandát.
Üdv! Én segítséget szeretnék kérni egy döntésben, épp az előfizetésemet akarom meghosszabbítani de nem tudok dönteni melyik játékot válasszam. Battlefield 1 vagy Call of Duty WWII között vacilálok.
Sajna az internet sebességem ingadozása és a lag miatt nálam főként az offline és szóló mód játszik nagy szerepet.
Mivel a döntés mindenki számára szubjektív ezért engem főleg az érdekelne ki melyik játékot választaná szívesebben és legfőképpen miért?
Hali. Napokban gondolkodtam rajta, hogy jövőhónapban beruháznék a playerunknown's battleground (PUBG)-re, viszont ami a kérdésem lenne, igen olvastam a gépigényét, meg megnéztem megannyi videót is, de ennek ellenére nem tudtam dűlőre jutni, hogy megvegyem e, és tudnám e élvezhetően elég jó beállítások mellett is játszani, le is írom a perifériáim:
Intel core i7 7700HQ
Nvidia GTX 1050TI
8gb ddr4
Persze mindez laptopban, tehát érdemes lenne megvennem, és tudnám játszani értelmes beállítások mellett élvezhetően?
A Polygon újságírónője 8 év Walking Dead tévénézésből felébredvén vetette írásba gondolatait arról hogy a Sony extrém erőszakot bemutatva árusítja termékeit.
És bár a Last of Us 2 bemutatója az emberi testek fizikáját mutatta be hogy mennyit fejlődtek, a szinkronhangok kemény nyomasztó világ képét keltik.
És bár az első rész esetén is azt mondták a bemutató brutalitása csak azt mutatja be hogy milyen világban kell Ellienek és Joelnek élnie. Így a második rész bemutatója alkalmán Jim Ryan azt mondta a Telegraphnak, hogy széles skáláját mutatták be játékoknak a Paris Game Weeken, a Last of Us felnőttek által felnőtteknek készült játék ami minden bizonnyal 18-as besorolást kap, és úgy gondolják megvan az a felnőtt vásárló réteg akik szeretik az ilyen típusú játékokat.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET programcsomagokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.