Autórajongók figyelem! Az érdeklődők számára most lehetőség nyílik, hogy befolyással legyenek az Xbox 360 egyik eljövendő autós játékában helyet kapó négykerekű felhozatalra. A francia Peugeot cég által támogatott versenyben a szerencsés győztes autómodellje teljes pompájában bemutatásra kerül a 2007-es frankfurti Motor Show-n, sőt, a győztes autó később egy Xbox 360 játékban is szerepelni fog.

A mintegy négyezer pályaműből harmincat választott ki a zsűri, ezekre voksolhatnak a rajongók a Peugeot weboldalán. Ezen a címen adhatja le szavazatát mindenki az általa legjobbnak ítélt designtervre. Minden érdeklődő a harmincból legfeljebb tíz autóra szavazhat egészen 2007. január 23-ig.

A nyilvános megmérettetés után egy külön döntőbizottság fogja kiválasztani a közönség által legjobbnak ítélt tíz autó közül a végső győztest. A végeredményről a www-peugeot-concours-design.com oldalon lehet tájékozódni február 14-e után.