A Remedy nemrég megerősítette, hogy egy új (Alan) Wake-játékon dolgoznak, de azt már nem kötötték az orrunkra, hogy pontosan mire is számíthatunk. A közleményben csak annyit mondtak, hogy nem az Alan Wake 2 és nem is egy újabb letölthető tartalom készül az első játékhoz, hanem valami más, a XBLAFans.com csapata pedig tudni véli, mi ez.
A portál egy nagyon megbízható forrástól beszerzett információra hivatkozva arról számolt be, hogy a Remedy következő Wake-játéka az Alan Wake: Night Springs címet kapta, s ez egy kisebb projekt az Xbox Live Arcade-ra.
A fejlesztők még ugyan nem kommentálták a dolgot, de azt korábban jelezték, hogy nem a teljes csapat dolgozik a rejtélyes Wake-játékon, így elképzelhető, hogy valóban egy letölthető programról van szó. A pletykának pedig további táptalajt ad a cím, a Night Springs ugyanis a játék univerzumában létező, az Alkonyzónához hasonló sorozat, amelyhez több epizódot is írt Wake.
A portál egy nagyon megbízható forrástól beszerzett információra hivatkozva arról számolt be, hogy a Remedy következő Wake-játéka az Alan Wake: Night Springs címet kapta, s ez egy kisebb projekt az Xbox Live Arcade-ra.
A fejlesztők még ugyan nem kommentálták a dolgot, de azt korábban jelezték, hogy nem a teljes csapat dolgozik a rejtélyes Wake-játékon, így elképzelhető, hogy valóban egy letölthető programról van szó. A pletykának pedig további táptalajt ad a cím, a Night Springs ugyanis a játék univerzumában létező, az Alkonyzónához hasonló sorozat, amelyhez több epizódot is írt Wake.
Y
Ráadásul a törzsgyökeres konzolparasztok hajlamosak elfelejteni, hogy egy valamire való gép + perifériák legalább 150-200k.
Ezzel szemben egy konzol 40-50k, TV hozzá kb. ugyanennyi és egy PC-re ígyis-úgyis szüksége van, ha netezni akar.
Ráadásul a játékok még mindig olcsóbbak PC-re és - bár itt a PGOn természetesen senki nem él vele - sokkal könnyebb warezolni.
Gondolom az Xboxoddal is alszol
Tudod előfordulhat, hogy mondjuk valakinek a munkájához alapjáraton egy erősebb gépre van szüksége, és ha tetszik, ha nem, azt meg kell venni, utána meg már kurvára nincs pénze még egy konzolra is.
Mellesleg rég nem játszok már annyit, hogy megérje egy konzolba fektetnem.
v8506: Ez durva volt, magamból néztem volna ki ezt a dühkitörést egy ilyen
A mai értelmes ember megtanul írni és olvasni, mielőtt odafosik más küszöbére, ami neked nem jött össze, mert megcsökött az agyad 3 éves szinten!
Csak az ilyen "Vér Pistike" trollok beszólásai idegesítenek. Inkább menjen aztán játszón a kis konzolával azt ne itt rontsuk a levegőt. De gondolom a meglehetősen szűk látókörű hozzászólásait is a szeretett konzoláról írogatja ide
PS3-ról nem tudok nyilatkozni
"A PC-sek közt is ugyanúgy vannak hülyék, mint a konzolosok között" Hajaj, de még mennyi van... egy szóval nem mondtam, hogy itt nincs.
"sőt, mivel több embernek van PC-je, így ott törvényszerűen több..." Számszerűleg lehet, de az arány nem mindegy...
"Ráadásul a PS3 sok embert rászokatott a játékvásárlásra, tehát még hasznos is volt. "
Tisztelem is érte a készítőket. Nincs ezzel gond. Bárcsak pár PC-s, aki javában lopkodja a játékait, ugyan így gondolkodna.
@Godfather07:
"uhhh...mindenki hülye csak Te vagy a helikopter."
Tudod hogy van ez. Tisztelet a kivételnek! Na, meg ugye akinek nem inge...
uhhh...mindenki hülye csak Te vagy a helikopter.
Ez így van. Viszont mi itt nem azért reklamálunk, hogy másnak milyen jó, hanem hogy nekünk mennyire nem jó. Én örülök neki, hogy valaki minden percét élvezi a konzolnak, amire a spórolt pénze elment. Tegye. Azt viszont alávaló szemétségnek tartom, hogy olyan irigy, hogy nincs más a csökött agyába, csak hogy "hah, a pc-sek most jól megszívták".
Az meg a másik dolog, hogy utálom mikor hazudik valaki. A Remedy éveken át tette ezt. Jöhet az új játékuk PC-re is. Nekem ugyan nem kell. Dugják fel maguknak, a megbukott játékukat, aztán hülyítsék tovább vele az amúgy sem túl értelmiségi konzolos tábort. Nem érdekel. Csak ne hazudozzanak, hogy PC-n majd ilyen jó lesz, meg olyan jó lesz. Utána meg beintettek ugye... erről van itt szó.
De néha fizetnek azért is hogy az adott hardverre jobban optimalizálják a játékot, a jobb futás érdekében a konkurens termékeinél. Ez köztudott.