Amikor a GTA 2 megjelent, még a széria keménykalapos rajongói közül is sokan megijedtek: tényleg csak ennyi van a fejlesztőkben? Külsőre alig változott a játék, ami azért 1999-ben már elég ciki volt. Maradt az alapmechanizmus is, két újdonság lépett csak be. Az első a bandázás volt: megjelentek különféle egymással rivalizáló csoportok, akik feladatokkal láttak el. Ha az egyikük kedvére tettél, akkor újabb feladatokat kaptál, de kivívtad a többi banda haragját, így a területükre érve heves golyózáporral köszöntöttek. A másik újdonság, hogy különféle tuninglehetőségekhez juthatsz, melyekkel autóidat spécizheted fel, mint például fedélzeti géppuska, olajfolyatás, ssatöbbi – összefoglalva, a GTA 2 nem sokban tért el az első résztől. Mégis sokan szerették, és táptalajt nyújtott a harmadik résznek, ami végre átléphetett a 3. dimenzióba. Azt például tudtátok, hogy Daniel Radcliffe főszereplésével készült egy film a GTA-botrányról? És a GTA 2 élőszereplős intro-jelenetére emlékeztek még? Ezekről – és sok minden másról – szól az új videónk:

A létező GTA-film Daniel Radcliffe-fel: A nagy GTA-sztori – 2. rész (VIDEÓ)
Folytatjuk tovább Grand Theft Auto videósorozatunkat, most pedig a futurisztikus Bárhol-városba megyünk a második résszel.
Támogass minket!
A PC Guru februárban indította el támogatói programját, azzal a céllal, hogy az új, online érában is segíthessétek a magazin hosszú távú működését. A közösségi támogatáson keresztül biztosítható, hogy még több hírrel, teszttel, előzetessel, kritikával, beszámolóval, videóval és egyéb érdekességgel kedveskedhessünk számotokra.
Kapcsolódó információk
Grand Theft Auto 2 megjelenés:
1999. október 27.
Grand Theft Auto 2 gépigény:
CPU: 200 MHz,
RAM: 32 MB,
VGA: 8 MB,
HDD: 65 MB
Kapcsolódó hírek
Hozzászólások
A hozzászóláshoz bejelentkezés szükséges.